2.Amatör Küme Körfez Takımları Kupalandı

Tarih: 07 Temmuz 20202.Amatör Küme Körfez Takımları Kupalandı

04 Temmuz 2020 Cumartesi günü Edremit'te düzenlenen kupa töreninde Balıkesir 2.Küme Körfez Grubu takımları kupalarını aldı.

Balıkesir 2. Amatör Küme'den bir üst lige yükselecek takımlarla ilgili kararının TFF Amatör İşler Müdürlüğü'nce onaylanması sonrası 2020-2021 futbol sezonunda Balıkesir 1.Küme'de mücadele edecek 15 takımdan 8'i kupalarını 01 Temmuz 2020 Çarşamba günü Balıkesir  ASKF Tesisleri'nde düzenlenen törenle almıştı. 04 Temmuz 2020 Cumartesi günü Edremit'te düzenlenen kupa töreninde Körfez Grubu takımları da kupalarını aldı.

Düzenlenen kupa törenine Balıkesir Amatör Spor Külüpleri Federasyonu Başkan Metin Mengüç, Cennet Ayağıspor ve Körfez Aslanlarıspor kulüp yöneticileri katıldı.

Metin Mengüç yaptığı konuşmasında gelecek sezon 1.Amatör Küme'de mücadele edecek kulüplerin yöneticilerini tebrik ederek, "İnşallah gelecek sezon 1.Amatör Küme'de başarılı olursunuz. Ortaya çıkan yeni tip korona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle liglerin tamamen tatil edilmesi sonucunda böyle bir karar almak zorunda kaldık. Bu kararımıza sevinen de, üzülen de oldu. 

Mengüç'ün konuşmasından sonra gelecek sezon 1.Küme'de mücadele etme hakkı kazanan takımların lige katılımı ve alt yapı genç takım gruplarının en az bir tanesine katılmaları konusunda hazırlanan taahhütnamenin imzalatılmasından sonra kupaları verilerek tören sonlandırıldı.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit