BAŞKANIMIZ METİN MENGÜÇ BALIKESİR VALİSİ ŞILDAK'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Tarih: 27 Temmuz 2020Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Metin Mengüç ve beraberindeki heyet Balıkesir Valisi Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.

Balıkesir ASKF Başkanı Metin Mengüç ve beraberindeki heyet Balıkesir'deki görevine yeni başlayan Vali Hasan Şıldak'a ziyarette bulundular. Vali Şıldak'a yeni görevi için hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

ASKF Başkanımız Metin Mengüç ziyaret ile ilgili olarak;"Sayın Valimize Balıkesir'in spor anlamında potansiyeli çok yüksek ve önemli bir il olduğumuzu anlattık. Zaman zaman amatör spor faaliyetlerin yerine getirilmesi sırasında zorluklarla karşılaştığımızı söyedik. Çok değerli Valimizden karşılaşılan bu zorlukların çözümünde yardımcı olmasını talep ettik. Sayın Valimiz de spora ve sporcuya her anlamda önem verdiklerini belirterek Balıkesir de amatör spor faaliyetlerinin daha da ileriye taşınması konusunda her türlü katkıyı sağlayacağını belirtti." diyerek ziyaret ile ilgili izlenimlerini açıkladı.
Ziyarette Balıkesir ASKF Başkanı Metin Mengüç ile birlikte İl Temsilcisi Erol Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Raşit Ataş, Taner Güven ile birlikte Köylüköyspor Başkanı Yunus Tanrıoğlu ve Yakupsöyspor Kulübü Yöneticisi Aykut Yüksel'de  heyette yer aldılar.

Haber :E.Nayan

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit