YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Tarih: 31 Aral?k 2020Başkanımız Metin Mengüç'ten yeni yıl kutlama mesajı.

Bütün Dünya ve Üklemiz insanları iyisiyle kötüsyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz. 2020 yılını ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgın hastalık,bir virüsle mücadele ederek geçirdik. Tüm dünyada olduğu gibi biz de ülke olarak zorlu süreçlerden geçtik. Sağlığın insan hayatında ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Pandemi süreci ile hepimizin yaşam koşulları değişti.


Futboluda çok özledik. Ama.. Önce sağlık. Bu süreci bir an önce atlatıp yeniden normal hayata girmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Herkesin de bu ortamda dikkat etmesi ve uyulması zorunlu olan kurallara uyması gerektğini tekrar hatırlatıyorum.


Devletimiz ve milletimiz her zaman olduğu gibi zor durumda olanın yanında oldu. Bu süreci birlik ve beraberlik içinde en az kayıplarla atlatmak için her kurum ve kişi üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Umarız 2021 yılı ülkemiz ve dünyamız için salgının bittiği bir yıl olsun. Yeni bir yıl yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirsin. 


2021 yılının şehrimize, bölgemize,  ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.


Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit